Ukážková aplikácia

Všetky aplikácie si môžete stiahnuť naskenovaním QR kódu, alebo klikom na odkaz v texte:

Aplikácia mesta Nitra

Aplikáciu mesta Nitra je veľmi ťažko považovať za „ukážkovú“, keďže je už niekoľko rokov v ostrej prevádzke a má viac ako 1000 aktívnych inštalácií.  Nitriansky informačný systém aplikáciu na propagovanie mesta využíva prevažne ako prezentáciu pre turistov a podľa toho majú nastavené aj moduly aplikácie. Využívajú k tomu rozšírený balík funkcií aplikácie, kde dominuje hlavne modul „Sprievodca mestom“ a „TOP 10 mesta“ + automatický import noviniek a udalostí z stránky Nitra.eu. 

Aplikácia obce Kozárovce

Kozárovce sú všeobecne známe ako veľmi progresívna obec, hlavne pre dlhodobú aktívnu prácu starostu, efektívnym čerpaním eurofondov a krásne zrekonštruovaným centrom obce. Kozárovce používajú základnú verziu Apky Pre Mesto, ktorá im stačí aby informovali občanov o všetkom novom, zvýraznili top miesta (námestie, pomník obetiam atď…), alebo dôležité miesta v obci (obecný úrad, lekáreň atd…). Aktuálne novinky a udalosti do kalendára sa importujú automaticky z ich stránky v projekte ModerneObce.sk. 

Apka mesta Nové Zámky

Kedže aplikácia pre mesto Nové Zámky je práve v príprave, môžeme Vám ju poskytnúť k nahliadnutiu so všetkými aktivovanými funkciami. Aplikácia má všetky funkcie ktoré môžete vidieť aplikácii „O Nitre“, okrem toho ale poskytuje informácie o ubytovaní a gastronómii, nájdete v nej všetky dôležité miesta, ankety a dotazníky alebo vysielanie regionálnej TV. Aplikáciu si môžete stiahnuť naskenovaní QR kódu, alebo priamo kliknutím na odkaz: